Voorkeurwandeling in mei

 

01/05: De Kleitrappers vzw: De Drie Rivieren-Natuurtocht.

Clublokaal, Korte Veerstraat 2 Terhagen – 6-9-13-17-22-28 km.

 

06/05: WSV De Kadodders SKW vzw: Dwars door de Groentestreek.

BelOrta, Mechelsesteenweg 120 Sint-Katelijne-Waver – 6-11-16-20-30 km.

 

06/05: Kon.Harmonie Sint Amelberga vzw: 48é Amelbergatochten.

Lokaal Harmonie, Schriekweg 5 Zandhoven – 7-12-14-21-32 km

 

09/05: WC De Slak vzw: 29é Slakkengang.

Rapid Leest, Pastoor De Heuckstraat, Leest – 8-14-20 km

 

10/05: Wandel mee Ruisbroek vzw: Aspergewandeling.

Gemeenschapshuis, Van Kerckhovenstraat 1 Puurs – 6-10-14-21 km

 

12/05: WSV Horizon Opwijk: 26é Lentewandeling.

De Schuur Hof Ten Hemelrijck, Kloosterstraat 8 Opwijk – 4-7-12-18-24 km

 

13/05: Sinjorenstappers vzw: 34é Langewappertocten.

Neerlandweg 33 Wilrijk – 4-8-13-16-17-18-20-21-22-26-33  km

 

16/05: WSV Blijf Jong Genebos vzw: Straaltocht.

Kantine FC Germeer, Heistraat, Olmen – 4-6-8-12-16-20 km

 

19/05: Boerenkrijgstappers vzw: 2é Tocht Donkmeertrofee 2018.

Festivalhal, Donklaan 125 Berlare – 4-6-10-12-18-24-30 km

 

20/05: Bosgeuzen-Voorkempen vzw: 40é Consciencetocht.

Dorpshuis, Kerkstraat 24 ‘s Gravenwezel – 6-9-12-16-21-27-33-40 km

 

21/05: WSV De Natuurvrienden Zoersel vzw: Risschotse Feesten.

Moemoe, Acacialaan, Zoersel – 5-12-18 km (€2 inschrijving)

 

22/05: WC De Sint-Jansstappers: 14é Kijkuitwandeling.

Zaal ’t Centrum, Heidestatieplein 8 Kalmthout – 6-12-18-24 km

 

26/05: WSV De Natuurvrienden-Zoersel vzw: Lentetocht.

Koetshuis, Kasteeldreef 55 Halle (Kempen) 6-11-17-20 km

 

27/05: De Korhoenstappers vzw: Paterkestocht – Walk 2 Gether-tocht.

Oude Arendonkse baan 73 Oud-Tunhout, 4-7-12-16-20-25-32-40-50 km

 

Voorkeurwandeling in juni

 

 

 

01/06: De Ravelse Wandelaars: 3é Poppels Glorie.

 

Gemeentelijke Feesthal, Dorp 30 Poppel – 5-8-13-18-24-31-40 km

 

 

03/06: WSV Schorrestappers: 20é Onnefretterstocht.

 

Zaal Koophandel, Noeveren 68 Boom – 7-10-15-21-28 km

 

 

09/06: WC Kadee Bornem vzw: 21é Van Weert .

 

Gemeenschapshuis Branst, Luipegem 10 Bornem – 7-10-16-21-27 km

 

 

 

10/06: WC De Lachende Klomp vzw: Wase Poldertochten - Jubileumtocht

45 Jaar WC De Lachende Klomp. GC De Route,  Stationstraat 201

Sint-Gillis-Waas – 6-12-16-21-30 km. Aandenken 2000 eerste wandelaars

 

 

 

10/06: WSV De Natuurvrienden-Zoersel vzw-Pierentocht-Walk2 Gether .

 

Antwerpsesteenweg 57 Broechem – 4-7-11-15-20-25-30-42 km

 

 

12/06: De Voskes vzw: Emiel Van Hemeldocktocht.

 

Zaal Reynaert – Maurits Pottersstraat 1 Vosselaar – 5-7-9-12 km.

 

 

16/06: Olense Pottenstappers: Zomertocht-Memorial Dirk Wagemans.

 

Domein Teunenberg, Boerenkrijglaan 51 Olen – 5-7-13-20-22-30 km

 

 

 

17/06: WC Opsinjoorke Mechelen vzw: Gouden Caroluswandeling.

De Rode Planeet, Doornlaarstraat 9 Rijmenam – 4-8-12-18-24-30 km

Gratis wandeling voor onze leden, zie bon in dit clubblad.

 

 

 

24/06: WVK Puurs vzw: Gemeenschapshuis Vrededaal: 38é Zomertochten

 

L.Van Kerckhovenstraat 1 Puurs – 4-8-12-20-30 km.

 

 

30/06: WSV Puur vzw: ‘t Onzentocht.

 

Feesttent, Wolfstraat 12 Liezele – 4-7-10-16-21 km.

 

 

30/06: WC Gedoviba vzw: 8é Doffense Zomertocht.

 

Terrein FC Gedofiba, Gerhezen 1 Olen – 3-6-13-21-30 km.